Firma Twin Power (obecnie firma zmienia nazwę na Marinelab) to marka obecna na polskim rynku od roku 2005. Przez ten czas rozwijaliśmy naszą działalność, poszerzaliśmy rynek oraz wzbogacaliśmy naszą ofertę produktową. Obecnie, jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak Yamaha, Honda, Mercury, Vetus, Johnson, Evinrude, Trident, UMS,  czy Ultraflex. Marki te należą do czołowych producentów łodzi aluminiowych, nowoczesnego oprzyrządowania oraz specjalistycznych sprzętów do turystyki oraz sportów wodnych.

 

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, MarineLab stała się czołowym przedsiębiorstwem w zakresie sprzedaży i dystrybucji nowoczesnych technologii do turystyki oraz sportów wodnych. Szeroki asortyment to jednak nie wszystko, bowiem dziesięcioletnie doświadczenie wiąże się z nabyciem sporej wiedzy w zakresie wsparcia technicznego zarówno w sprzedaży, jak i w doradztwie. Dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wsparcie przedsprzedażowe oraz posprzedażowe. Nasza firma jest więc gwarantem, że dystrybuowane przez nas produkty są najwyższej jakości, posiadają pełną gwarancję producenta oraz doskonałe walory użytkowe, bez względu czy sprzęt wykorzystywany jest w zakresie profesjonalnym, czy tylko i wyłącznie amatorskim.

DSC_0215

Jesteśmy firmą, która obsługuje zarówno przedsiębiorstwa, jak również klientów indywidualnych. Nasze olbrzymie doświadczenie skutkuje kontraktami między innymi z Państwową Strażą Pożarną, WOPR-em oraz innymi państwowymi służbami, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa na wodzie w każdych warunkach.

DSC_0749                                        

Oferta naszej firmy obejmuje szereg rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w rekreacji jak również w aspektach czysto sportowych związanych ze sportami wodnymi. Posiadamy w swojej ofercie produkty firm renomowanych, produkujących sprzęt wodny i motorowodny w szerokim zakresie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich firm jak:

 

– Yamaha              -UMS

– Honda                -Trident

– Mercury             -Osculati

– Johnson            -Lowrance

– Vetus

– Evinrude

– Ultraflex

 

Marki te są znane zarówno specjalistom, jak i amatorom sportów motorowodnych, rekreacji i turystyki wodnej. W naszej ofercie można znaleźć łodzie aluminiowe – doskonałe do zadań typowo turystycznych, wędkarskich i sportowych, pełne oprzyrządowanie łodzi, w tym przyrządy specjalistyczne o bardzo wysokich walorach technicznych, oraz kompleksowe rozwiązania rekreacyjne, ułatwiające i uprzyjemniające turystykę wodną.

 

MarineLab to również doświadczona grupa serwisowa, oferująca serwis łodzi, sprzętu wodnego oraz silników i akcesoriów na najwyższym możliwym poziomie. Oferowany przez nas sprzęt docenią amatorzy, profesjonaliści, wędkarze, a także ludzie, od których zależy nasze życie, bowiem dostarczamy łodzie i wyposażenie również dla strażaków czy też ratowników WOPR.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko najlepszy i najbardziej wydajny sprzęt. Marki, które posiadamy w swojej dystrybucji należą do czołowych marek świata w zakresie produkcji i sprzedaży nowoczesnego sprzętu wodnego i motorowodnego. Dzięki naszym łodziom, specjalistycznemu oprzyrządowaniu oraz nowoczesnym technologiom, które oferujemy, gwarantujemy, że osiągnięcie sukcesu sportowego czy też turystycznego jest tylko kwestią czasu.