Łódź aluminiowa Buster Magnum Cabin 2022

buster_magnum_cabin

Odkryj Buster Magnum Cabin – Twoją Praktyczną Łódź na Długie Sezony!

Buster Magnum Cabin to nie tylko łódź – to wyjątkowa kombinacja stylu, komfortu i niezawodności, którą docenią zarówno doświadczeni żeglarze, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę na wodzie. Z długością przekraczającą 7,5 metra i solidnym wykonaniem z aluminium, ta łódź jest gotowa na wyzwania każdego sezonu.

  • Elegancja i Funkcjonalność: Wnętrze Buster Magnum Cabin wyróżnia się panoramicznymi oknami, które zapewniają imponującą widoczność 360 stopni. Duże schowki ułatwiają organizację wyposażenia, a wytrzymały drążek targa umożliwia zamocowanie różnych akcesoriów.
  • Kabina na Najwyższym Poziomie: Wnętrze kabiny zaprojektowane jest z myślą o komforcie i wygodzie. Przestrzeń mieści sześć osób, a dodatkowe składane ławki w kokpicie rufowym oferują miejsce dla dwóch osób. Jasne wnętrze podkreśla wysoką jakość, a antypoślizgowe podłogi zwiększają bezpieczeństwo.
  • Opcjonalne Stanowisko Sterowania: Możliwość instalacji zewnętrznego stanowiska sterowania ułatwia manewrowanie łodzią, zwłaszcza gdy jesteś sam lub zajmujesz się łowieniem ryb.
  • Inteligentny Wyświetlacz Buster Q: Standardowe wyposażenie obejmuje 16-calowy inteligentny wyświetlacz Buster Q, który zapewnia dostęp do ważnych informacji podczas rejsu.

Buster Magnum Cabin to nie tylko łódź, to Twoje miejsce, w którym będziesz cieszyć się długotrwałymi rejsami w różnych warunkach pogodowych. Gotowy na niezapomniane przygody na wodzie? Sprawdź naszą ofertę już teraz!